REKLAMY č.1

2. srpna 2015 v 20:00 | Katty. |  Reklamové Neděle1) http://nerisaga.blog.cz/1209/preklad-mangy
"Mám blog hlavně o anime, ale i manze, hudbě, snažím se to rozšířit i o recenze na knihy, seriály a tak. Chtěla bych reklamovat především své překlady mang. Možná nejsem nejlepší, ale myslím si, že mé překlady nejsou ani nejhorší. A řekněme si, všechno jde líp, když to někdo ocení. ^^"

Neri, jak se slečna jmenuje, má krásné mangy. Přečetla jsem si sice jen jednorázovku (Shinobi no Onna), ale musím říct, že je to pěkně přeložené. Editace je naprosto skvělá a musím jen doporučit. :)

Určitě chci udělat reklamu i na tenhle blog. Alex, majitel blogu, má úžasné články a když jsem na jeho blog poprvé zavítala, IHNED jsem si ho přidala do oblíbených, i když Harryho Pottera moc nemusím.
Opravdu, jenbo blog mě zaujal nejen vzhledem, který je jednoduchý, ale nádherný; ale především články, které umí velmi dobře zpracovat a které se dají i číst.
Takže, určitě se tam mrkněte a zanechte komentář; bude určitě rád. :)

Moje poslední reklama bude na blog od Carter a Kazumi (pevně věřím, že to jsou dvě osůbky a ne, že si jen mění přezdívku XD).
Carter znám už poměrně dlouhou dobu a vím, že pokud bych řekla svůj starý blog, určitě si vzpomene na tu malou příšerku, se kterou byla SB. XD
No,dostaňme se k tomu hlavnímu - už od začátku se mi líbil nejen její blog, ale i její články. Mají hlavu i patu a opravdu jsou plné emocí, které Vás dokáží naplnit. :) Určitě se k nim mrkněte!


Tak, to by bylo vše k prvním reklamám. :) Doufám, že se to uchytí a taky doufám, že Vám to bude užitečné.

Sayonara. :3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama